join
donate
فرماندار ملکان نیز از طولانی شدن طرح دفع فاضلاب این شهرستان انتقاد کرد و افزود: بیش از ۱۵سال از احداث این طرح می گذرد که هنوز تنها ۵۰ درصد لوله گذاری شبکه انجام گرفته است.

محمدباقر خانی گفت: اعتبار این طرح نیز خیلی کم است و با رشد قیمت ها و تورم موجب افزایش هزینه ها می شود.

وی افزود: ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار لازم است تا مشکل پساب و فاضلاب منازل مسکونی این شهر حل شود.

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی در سفر به شهرستان ملکان، از پروژه‌های در حال احداث مصلای اعظم، مجتمع آبیاری قطره‌ای، جاده لیلان- ملکان، تصفیه‌خانه فاضلاب ملکان و ساختمان شهرداری ملکان بازدید کرد.

طرح بازآفرینی شهری مردا ماه ۹۶ کلید خورد و براساس این طرح سالانه ۱۰ درصد از بافت های فرسوده و ناکارآمد شهری بازسازی می شود.

در حال حاضر یک هزار محله در ۴۶۵ شهر در سطحی به وسعت ۵۵ هزار و ۱۰۴ هکتار جزو بافت های ناکارآمد شهری است.

محمدرضا بختیاری مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران در آیین بهره‌برداری و کلنگ‌زنی پروژه‌های شرکت آب و فاضلاب استان تهران در هفته دولت که امروز با حضور استاندار تهران، فرماندار تهران و چند تن از نماینده‌های مجلس برگزار شد، اظهار داشت: اعتبار این پروژه‌ها ۱۸۰ میلیارد تومان است که از این رقم ۴۰ میلیارد تومان اعتبار پروژه‌هایی است که امروز افتتاح می‌شود و۱۴۰ میلیارد تومان نیز به پروژه‌هایی اختصاص دارد که کلنگ‌زنی می‌شوند.

وی بیان این که ۲۵ درصد آب شرب کل کشور در استان تهران مصرف می‌شود، گفت: از حدود ۶.۷ میلیارد متر مکعب آب شرب کشور یک میلیارد و ۳۷۵ میلیون متر مکعب در استان تهران مصرف می‌شود که از این میان یک میلیارد و ۶۰ میلیون متر مکعب به صورت سالانه فقط در شهر تهران به مصرف می‌رسد.

بختیاری در ادامه در مورد پروژه‌های در دست اجرای این شرکت اظهار داشت: یکی از این پروژه‌ها انتقال آب از سد طالقان به سد امیر کبیر است و پروژه دیگر، طراحی تونل ۲۸ کیلومتری است که از سد لار به سمت تهران کشیده می‌شود.

UserForm
FirstName اجرای ونت در فاضلاب ساختمان
LastName اجرای لوله کشی فاضلاب
OrganisationName myown
OrganisationURL https://engclubs.net/design-implementation-building-plumbing-sewage
Profession

Country Austria
State

Address

Location

Telephone

VoIP

InstantMessaging (IM) فاضلاب های خانگی شامل فاضلاب توالت ها، آشپزخانه ها، روشویی ها، توالت فرنگی ها، حمام ها می باشد، برای دفع این فاضلاب ها نیاز است که با طراحی و اجرای مناسب به صورت اصولی و مهندسی شده به بیرون ساختمان یا چاه ها هدایت شوند، یکی از مهمترین مواردی که باید در طراحی فاضلاب مد نظر داشت، طراحی اصولی ونت ها و هدایت آنها به بیرون ساختمان می باشد، تا از انتشار بو در ساختمان جلوگیری شود.
Email

HomePage

Comment فاضلاب های خانگی شامل فاضلاب توالت ها، آشپزخانه ها، روشویی ها، توالت فرنگی ها، حمام ها می باشد، برای دفع این فاضلاب ها نیاز است که با طراحی و اجرای مناسب به صورت اصولی و مهندسی شده به بیرون ساختمان یا چاه ها هدایت شوند، یکی از مهمترین مواردی که باید در طراحی فاضلاب مد نظر داشت، طراحی اصولی ونت ها و هدایت آنها به بیرون ساختمان می باشد، تا از انتشار بو در ساختمان جلوگیری شود.
Edit personal data

This topic: Users > TWikiUsers > ArmenArmeni
Topic revision: r2 - 2019-09-05 - 21:23:55 - ArmenArmeni
 
SSL security by CAcert
Get the CAcert Root Certificate
This site is powered by the TWiki collaboration platform
IPv6 Ready
Copyright & 1999-2020 by the contributing authors. All material on this collaboration platform is the property of the contributing authors. Ideas, requests, problems regarding the site? Send feedback